MACIEJ ŁUKOMSKI

Trener osobisty i dieta to połączenie idealne

Kim jestem

O mnie

  Mam na imię Maciej. Obecnie pracuję jako trener osobisty w klubie Fabryka Formy Bałtyk w Poznaniu. Trener personalny to mój zawód już od 2006 roku. By go wykonywać, ukończyłem profesjonalny kurs instruktorski ze specjalizacją fitness – sporty siłowe – kulturystyka (TKKF – Poznań). Przeszedłem również szkolenia z zakresu treningu crossfitowego, funkcjonalnego, trx oraz zakresu dietetyki w sporcie. Ciągle się rozwijam i wykorzystuję posiadaną wiedzę, prowadząc treningi personalne. Kształtuję zarówno męskie, jak i kobiece sylwetki wprowadzając w życie moich podopiecznych aktywność fizyczną oraz dietę. Teraz kiedy prowadzę również sklep z dietami online, mogę zaproponować więcej zbilansowanych rozwiązań, łącząc zdrowe odżywianie z indywidualnymi treningami personalnymi.

  1
  MIEJSCE W
  LIDZE TRENERÓW
  8
  LAT DOŚWIADCZENIA
  TRENERSKIEGO
  17 500
  TRENINGÓW
  PERSONALNYCH
  POMYSŁÓW
  NA CIEBIE

  Jako trener osobisty oraz miłośnik kulturystyki systematycznie poszerzam zakres swojej wiedzy poprzez wymianę doświadczeń z osobami uprawiającymi ten sport zawodowo, kontakt z innymi profesjonalistami oraz zgłębianie literatury z tej dziedziny.
  Jednym z moich większych sukcesów jest odchudzenie Patrycji z zaburzeniami metabolicznymi 40 kg w czasie 11 miesięcy.

  Przez 8 lat pracy jako trener personalny zostałem zwycięzcą ligi trenerów (17 500 treningów).

  Image is not available
  PROMO MIX 1
  Video
  Image is not available
  PROMO MIX 2
  Video
  Image is not available
  PROMO MIX 3
  Video
  Image is not available
  PROMO MIX 4
  Video
  Image is not available
  PROMO MIX 5
  Video
  Image is not available
  PROMO MIX 6
  Video
  Image is not available
  PROMO MIX 7
  Video
  Slider
  czym się zajmuję

  Współpraca

  Jako trener z wieloletnim doświadczeniem udzielam fachowych porad w kwestii dopasowania indywidualnych planów treningowych oraz różnorodnych diet. Wszystkie prowadzone przeze mnie osoby doskonale zdają sobie sprawę jak istotny wpływ na kształtowanie sylwetki mają te dwa substraty. Tylko prawidłowe ich połączenie zapewnia bezpieczne oraz najbardziej satysfakcjonujące efekty.

  W zależności od Twojego celu treningowego skupiam się przede wszystkim na niżej opisanych treningach. W kolejnej podstronie masz możliwość zakupienia najbardziej odpowiedniego dla Ciebie planu treningowego oraz dietetycznego.

  TRENING FUNKCJONALNY
  Trening funkcjonalny harmonijnie wzmacnia mięśnie całego ciała i symetryzuje je. Wielką zaletą jego jest to, iż aktywuje wszystkie rodzaje włókien mięśniowych, mięśnie głębokie oraz posturalne, odpowiadające za prawidłową postawę oraz za zdrowie kręgosłupa.
  BUDOWA MASY I SIŁY MIĘŚNIOWEJ
  Jednym ze sposobów służącym zwiększeniu siły, jak i poprawie ogólnej wydolności organizmu jest trening siłowy. Ćwiczenia siłowe przyspieszają metabolizm, dlatego pomagają spalać tłuszcz także wtedy, kiedy nie ćwiczysz. Ćwicząc zarówno z kobietami jak i z mężczyznami zarażam ich miłością do treningu z obciążeniem.
  WZMOCNIENIE I WYTRZYMAŁOŚĆ
  Trening, który pomoże Ci poprawić siłę, kondycję, wydolność i szybkości w krótkim czasie. Jednym z rodzai tego treningu jest trening TRX, który pozwala na wykonanie ponad 300 ćwiczeń górnych i dolnych części ciała. Każde z nich można stopniować w zależności od Twojego poziomu sprawności.
  REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ
  Redukcja tkanki tłuszczowej to proces oparty o prawidłowo ułożoną dietę oraz dokładnie zaplanowany trening, szczególnie aerobowy. Wymaga on czasu oraz systematyczności. Zbyt szybka utrata wagi związana jest z niepożądaną utratą tkanki mięśniowej i bardzo często prowadzi do efektu jojo. Prawidłowo dobrany trening siłowy w połączeniu z treningiem aerobowym w sposób najbardziej optymalny pozwala zredukować tkankę tłuszczową ale również wzmacnia mięśnie a co najważniejsze nie powoduje ich utraty. Każdy nadmiarowy kilogram tłuszczu wiąże się z obciążeniem układu sercowo-naczyniowego i zwiększa ryzyko jego chorób.
  TRENING ABS
  Trening ABS są to różnorodne ćwiczenia wykonywane na mięśnie brzucha podczas których wzmacniamy mięśnie górnej i dolnej jego części, mięśnie skośne oraz mięśnie poprzeczne. Dzięki tego typu aktywności poprawisz jędrność przede wszystkim dolnych partii ciała, a także zredukujesz tkankę tłuszczową.
  Największą zaletą treningu ABS jest angażowanie wszystkich mięśni brzucha poprzez wykonywanie kolejnych ćwiczeń w seriach.
  Dodatkowo ćwiczenia ABS pozytywnie wpływają na pracę mięśni dolnego odcinka pleców.
  Zmień nawyki żywieniowe

  Polecane diety

  Dieta standard
  98
  dieta zbilansowana
  różne warianty kaloryczne
  możliwość doboru suplementacji
  dostęp do Przepisów FitMed premium
  Dieata niedoczynność tarczycy
  149
  dieta mająca na celu poprawę pracy tarczycy
  różne warianty kaloryczne
  możliwość doboru suplementacji
  dostęp do Przepisów FitMed premium
  Dieta Hashimoto
  149
  dieta oparta o dozwolone produktu przy chorobie Hashimoto
  różne warianty kaloryczne
  dostęp do Przepisów FitMed premium
  możliwość doboru suplementacji
  co sądzą inni

  Podopieczni o mnie

  Sam jestem trenerem personalnym i miałem ogromną przyjemność trenowania z Maciejem oraz wymianę doświadczeń. Jest to prawdziwy profesjonalista oraz pasjonat kształtowania sylwetki. Absolutnie można mu zaufać. Chcę mieć taką moc jak Maciej Łukomski! Piona Byku!
  Adam S
  Trener
  Miałam przyjemność trenować z Maciejem, daje niezły wycisk! Super człowiek, motywator. Najlepszy! Polecam 100%! Zna się na tym jak mało kto i kocha to co robi! 👏
  Karolina E
  Modelka
  Maciej to profesjonalista w każdym calu,który do swojej pracy przykłada się w 100%! Możliwość połączenia pracy z takim trenerem i dietą gwarantuje wspaniałe i widoczne efekty, dlatego polecam każdemu kto jeszcze się zastanawia!
  Radosław K
  Trener
  Trener Maciej Łukomski człowiek o wielkim sercu i zapale do pracy! Idealna osoba na odpowiednim miejscu! Od Poznania jego rady co do treningów i diety podążają za mną aż do stolicy!
  Naomi S
  Klubowicz
  Maciej jest osobą, która pomaga ludziom w osiągnięciu pożądanej kondycji fizycznej i sylwetki. W tym celu indywidualnie dopasowuje program ćwiczeń i dobiera odpowiednią dietę dla swojego klienta uwzględniając jego warunki fizyczne, stan zdrowia i charakter.
  Maciej posiada rozległą wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat zdrowia i budowy ludzkiego ciała i dzięki temu Jego treningi są tak skuteczne!
  Kamila M
  Klubowicz
  „Do sukcesu nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach” - Maciej Łukomski to gwarancja sukcesu. Człowiek, który nie podpisałby się własnym nazwiskiem pod produktem w który nie wierzy. A o jakości świadczą klienci którzy wracają i polecają dalej.
  Anna L
  Klubowicz
  Maciej jest profesjonalnym, wymagającym, a przede wszystkim trenerem z pasją i świetnym podejściem do ludzi!
  Sylwia M
  Klubowicz
  Ja powiem tylko jedno, jak trening to Tylko z Maciejem❗ Profesjonalny trener 💯% sukcesu i najlepszy motywator! Dobra dieta ➕ trening personalny z Maciejem daje ekstra efekty. Polecam Macieja w 💯%.
  Kasia C
  Klubowicz
  Trener z pasją! do każdego podopiecznego podchodzi indywidualnie! Mega Motywator! Nie ma u niego słowa 'niemożliwe'. Widziałem na własne oczy jak podopieczni się zmieniają. Dzięki Maciej za wskazówki i rady dzięki którym jest forma!
  Marciano E
  Klubowicz
  Profesjonalista na każdym kroku tzn. profesjonalny w prowadzeniu treningów , szkoleniach, w motywowaniu jak i w rozpisaniu i rotowaniu diety klientowi. Polecam bo to nie tylko gwarancja sukcesu ale także wiele zabawy i śmiechu.
  Łukasz H
  Trener
  Maciej cały czas mnie motywuje. Gdy mam kryzys podtrzymuje i daje kopa. Kontroluje jak zmienia się moja waga. Pyta i pisze. Ja jeśli mam jakieś pytania również pisze zawsze otrzymuje odpowiedz. Każdemu polecam współpracę z Maciej Łukomski, gdyż kocha to co robi i to widać po wyglądzie jak i podejściu do osób które trenuje!
  Magdalena W
  Klubowicz
  Maciej jest bardzo wymagającym, profesjonalnym trenerem. Nigdy nie obiecuje, że będzie łatwo, ale może obiecać, że będzie warto. Z taką wiedzą i takim podejściem ma szanse zdobywać szczyty. Polecam Macieja, aby z dnia na dzień widzieć efekty swojej ciężkiej pracy!
  Angelika K
  Klubowicz
  Maciej jest świetnym, pełnym profesjonalizmu i poczucia humoru trenerem. Trening z nim przynosi spektakularne efekty nie tylko dzięki ogromnej wiedzy jaką posiada na ten temat, ale również poprzez indywidualne podejście do każdego klienta z osobna. Wpływa to ogromnie na zwiększenie motywacji! Pewnym jest, że prowadząc treningi pod jego okiem możecie liczyć na satysfakcjonujące efekty. Metamorfoza na plus jest gwarantowana!
  Paulina P
  Klubowicz
  Bardzo dobry dietetyk jak i oczywiście trener personalny. Współpraca na najwyższym poziomie, co idealnie widać na przykładzie Staszka, którego zdjęcia Maciej udostępnił.
  Norbert N
  Klubowicz
  Maciej jest profesjonalista, jest pasjonatem sportu, wymagający i konsekwentny. Dieta i porządny trening to podstawa w kształtowaniu sylwetki a z Maciejem żaden trening nie jest nudny i wyciskasz z siebie ostatnie poty;) Z nim masz gwarancje skutecznego treningu.
  Michał K
  Klubowicz
  Zostaw wiadomość

  Kontakt

  captcha